.

.

Beadthoven 1Set ПВЦ Пластика Монистра Садовите за Складирање Отстранлив Кутии со 28 Правоаголник Јасно Прегради за Уметност Ноктите Мали Додатоци Beading Складирање Мали Дел

Beadthoven 1Set ПВЦ Пластика Монистра Садовите за Складирање Отстранлив Кутии со 28 Правоаголник Јасно Прегради за Уметност Ноктите

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Големина : за 11cm широк и 17,5 см долго,1pc, оддел : 23x19mm. 4x7 делови, вкупно 28 слотови/пакет.Овој систем за складирање е направен од високо-квалитетни ПВЦ пластика и вклучува 4 X7 мрежи прилагодливи прегради.Транспарентна Пластика Мушка Садовите за Складирање-можете да го најдете вашиот објект лесно и одлично за монистра или наоди складирање-држи монистра и наодите се одделат и да се обезбеди.Тоа ќе биде лесен начин за вас да се спакувам вашиот монистра, ги организирате вашите монистра, и да се најде вашите монистра лесно.Да понудат на своите мали украсни предмети подобра заштита.Совршен за чување на вашите мали деко изработката материјали и помине уметност, имајќи го сето тоа заедно во еден безбедно место.

Декларирани својства

Најдобри предлози