.

.

Замена Нокти Датотека Ленти, 100 Компјутери Нокти Датотеки за Нокти за Нокти Продавница за Manicurist за Нокти Салон

Замена Нокти Датотека Ленти, 100 Компјутери Нокти Датотеки за Нокти за Нокти Продавница за Manicurist за Нокти Салон

Мислење на купувачите:

DEN 417.36
Износ
Залиха

Употреба на високо квалитетни нокти датотека материјали, специјално дизајнирани за нокти салон материјали, од не ' рѓосувачки челик дното плоча, трајни, абразивни, лесно да се датотека, брза и чиста форма на ноктите.Преку употреба на нокти датотека замена и нерѓосувачки челик дното плоча, тоа може да биде лесно да се дезинфицираат по употребата, што може да се подобри безбедноста на ноктите салони.На дното плоча на нокти датотека е леплива, лесен во тежина, лесно да ги носите, и лесно да се работи.Тоа не е само погодна за професионалци, но исто така и за почетници.На нокти датотека е дизајниран со обновливи нерѓосувачки челик основна плоча и абразивни слој за да се обезбеди брз и безбеден пристап.На нокти датотека може да биде лесно да се отстрани.Расположливиот нокти датотека ленти може да бидат отфрлени по завршувањето на работата.Тој е опремен со 100pcs замена песок ленти, што е доволно да се користи и може да се намали на проблеми на чести купување.Функција : 1. Преку употреба на нокти датотека замена и нерѓосувачки челик дното плоча, тоа може да биде лесно да се дезинфицираат по употребата, што може да се подобри безбедноста на ноктите салони.2. Употреба на високо квалитетни нокти датотека материјали, специјално дизајнирани за нокти салон материјали, од не ' рѓосувачки челик дното плоча, трајни, абразивни, лесно да се датотека, брза и чиста форма на ноктите.3. На дното плоча на нокти датотека е леплива, лесен во тежина, лесно да ги носите, и лесно да се работи.Тоа не е само погодна за професионалци, но исто така и за почетници.4. нокти датотека ленти може да бидат отфрлени по завршувањето на работата.Тој е опремен со 100pcs замена песок ленти, што е доволно да се користи и може да се намали на проблеми на чести купување.5. На нокти датотека е дизајниран со обновливи нерѓосувачки челик основна плоча и абразивни слој за да се обезбеди брз и безбеден пристап.На нокти датотека може да биде лесно да се отстрани.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл. 17.8x2cm / 7.0x0.8in (Прирачник за Мерење, Таму Ќе Биде Малку Грешка), Кат Дебелина : Прибл. 1mm / 0.04 in Characteristics : Ноктите Датотека Е Дизајниран Со Обновливи Нерѓосувачки Челик основна Плоча И Абразивни Слој за Да се Обезбеди Брз И Безбеден Пристап.На Нокти Датотека Може Да Биде Лесно Да Се Отстрани.Пакет Листата : 100 x Датотека Лента 1 х основна Плоча .

Декларирани својства

Item Type:
Nail File
Material:
Stainless Steel
Size:
Approx. 17.8x2cm / 7.0x0.8in (Manual Measurement, There Will Be A Little Error)
Floor Thickness:
Approx. 1mm / 0.04in
Characteristics:
The Nail File Is Designed With A Reusable Stainless Steel Base Plate And A Abrasive Layer To Ensure Quick And Safe Access. The Nail File Can Be Easily Removed.
Package List:
100 x File Strip  1 x Base Plate  :

Најдобри предлози