.

.

UZZUHI Неонски Коњ столче Seatbelt Рака Опфаќа за Возрасни Жени, Деца Розова Вратоврска Боја 2 Пакет Долго Мека сигурносен Појас Покрие Рамо Подлога Перат Полиестер Ткаен?

UZZUHI Неонски Коњ столче Seatbelt Рака Опфаќа за Возрасни Жени, Деца Розова Вратоврска Боја 2 Пакет Долго Мека сигурносен Појас

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Опис На Производот : 1.Големина : 11.4" x 8" x 0.6" (Проширување), Прилагодливи ширина околу 2,5~3 инчи. 2.Материјал : Висок квалитет на полиестер и neoprene.Постојат физички и хемиски својства го прават тоа топлина, студ и носат-отпорни.Мека баласт,Чувствувате удобно и заштита од chafing, Ќе зачин на вашиот ентериер дизајн 3.Перат : Машина за миење или рака мие,Рака мие во водата под 40 целзиусови степени или машина за миење на delicates амбиент. 4.Пакет се Вклучени : 2x автомобил seatbelt подлога опфаќа, лесно да го инсталирате, нема алатка бара Главна Карактеристика : 1.Добар пот апсорпција и еластичен, удобен, се олесни вашиот вратот и рамото. 2.Нашиот Автомобил seatbelt подлога опфаќа може да обезбеди подобар тапацир кога итни сопирачките или несреќи се случуваат, и тоа е во можност да се заштитат рамениците на вашето семејство и од било која штета. 3.Тоа може да се користи за повеќето ремени како што се автомобил сигурносен појас ремени, ранец појас, чанта, етапни појас, камера торба, пелена торба, багаж, лаптоп случај торба, голф торба,duffel, гласник торба, количка се справи, итн.Може да се демонтажа, перат, многу е лесно да се расчисти. 4.Сите автомобил seatbelt влошки опфаќа се внимателно sewed за добар квалитет и издржливост за да ви овозможи подобар возачко искуство.Тоа е одличен избор, дали за себе или како подарок за пријател.

Декларирани својства

Најдобри предлози