.

.

LLFA Пет Спортски Камера Планината со Продолжување Род Адаптер, Куче, Мачка Јака Мултифункционален Камера Додатоци за GoPro,DJI, Ezviz, Sony、Insta360, Feiyutech, Кодак, Лебдат, Ordro, RICOH,

LLFA Пет Спортски Камера Планината со Продолжување Род Адаптер, Куче, Мачка Јака Мултифункционален Камера Додатоци за GoPro,DJI,

Мислење на купувачите:

DEN 10319.76
Износ
Залиха

【Различни Визуелни Банкет 】- Фаќањето на светот од куче перспектива и се гледаат различни сценографијата е сосема нов визуелното искуство, а тоа исто така ви овозможува подобро да се разбере природата на куче. 【Продолжување Род Адаптер 】- пукање висина на спортови на камерата може да се зголеми за да се избегне ситуација во која камерата позиција е премногу ниско и на снимање слика е комплетна. 【Прилагодливи & 2 Позиција Снимање 】- градите поддршка е монтажни да се приспособат на помали кучиња, прилагодлив за да ги собере 15 до 120 кг (7 54 кг) кучиња, 2 монтажа позиции (грбот и градите), дозволувајќи им на повеќе агли на гледање. 【Удобно Дизајн 】- дизајн на домашно милениче се подигнат целосно да се смета за својата удобност за да се осигура дека вашето домашно милениче се прилагодува брзо.Мие, вода-пријателски материјал може да издржи пливање, сурфање, матен, дождливото време, итн. 【Лесен за Употреба 】- Брзо ослободување куче-одење рака база прави камерата инсталација и отстранување полесно.Опис на производот: Приложите вашето домашно милениче градите рака, спортски камера одредување рамка проширување додаток на вашето домашно милениче куче да го фати светот од неговата гледна точка.Ова се подигнат има две монтажа локации за различни перспективи : градите, за коските-џвакање, копање и предна шепа акција, и назад, за над-the-раководител снимки на трчање, скокање, донеси и повеќе.Направени од перат, вода-пријателски материјал, вашето куче може да плива, игра и се валкани без грижи.Мека, поместена изградба чува вашето домашно милениче удобно.Целосно прилагодливи за да се вклопи во мали, средни и големи раса кучиња од 15 до 120 кг (7 54 кг).Градите планината е пренослив за помали кучиња.Материјал : ABS+мека гума+пена Тежина : 255g Боја : Црна Погоден за : Go Pro, DJI, Ezviz, SONY, Insta360, Feiyutech, Кодак, ЛЕБДАТ, Ordro, RICOH, итн.и други брендови Сет Содржи : 1 * Куче Подигнат Комплет 1 * Продолжување Род Адаптер Забелешка!Производот не содржи прикажува на екранот на камерата, далечински управувач, водоотпорен случај, мобилен телефон и други предмети.

Декларирани својства

Најдобри предлози