.

.

PRAIA Knitter, Дрвени Гајтанот Плетење Кукла за Grandkids,или Деца, Плетење Играчка за Правење Белегзии, Ѓердани, Украси, Занает Дополнителен Комплет

PRAIA Knitter, Дрвени Гајтанот Плетење Кукла за Grandkids,или Деца, Плетење Играчка за Правење Белегзии, Ѓердани, Украси, Занает

Мислење на купувачите:

DEN 273.36
Износ
Залиха

Ткаени круг појаси можат да се извиткани во различни форми и се користи како украси за облека, како на три-димензионални модели, токи, итн., и исто така, може да се состави во симпатична кукли.Направени со парична казна изработка, лесно да се наведнувам, заштеда на време и да се подобри ефикасноста.Плетење dollies се забавен начин да се започне во плетење.Вие само ветрот круг на пиновите на врвот, кука во текот и исклучување одите!Тоа ќе биде погоден за правење белегзии, ѓердани, украси и многу повеќе.Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Оваа прекрасна дрвени гајтанот плетење кукла е погоден за правење нараквици, долги плетенки, нараквици, ѓердани, украси и многу повеќе.Спецификација : Предмет Тип : Гајтанот Knitter Спецификации : 1 Сет Материјал : Пластични Употреба : апарати за Домаќинство Опсегот на Употреба : Повеќето луѓе на правото возраст Пакет Листа : 1 x Гајтанот Knitter 1 x Awl 1 x Pompon Создателот.

Декларирани својства

Најдобри предлози