.

.

Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Керамичка Плочка Куки, 10 Парчиња Тешки Протезата со 20 Долго Завртки и 20 Кратки Шрафови за Виси во Бања и Кујна (Сребро)

Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Керамичка Плочка Куки, 10 Парчиња Тешки Протезата со 20 Долго Завртки и 20 Кратки Шрафови за Виси

Мислење на купувачите:

DEN 1476.00
Износ
Залиха

【Силен и Издржлив Материјал】 : Направен од дебела и здрав нерѓосувачки челик, силен капацитет на носивост, анти-корозија и деформација, анти- ' рѓа, водоотпорен и влага-доказ, силни и издржливи. 【Широк Апликации】 : Погоден за керамички плочки, билборди, карирани закачалки, слика рамка куки, огледало куки, мултифункционални закачалки, итн.Исто така погоден за работилници, гаражи или подруми како што се опрема превозници, рек куки итн. 【Супер Капацитет】Ѕид виси кука е направен од дебела челик материјал, структурата е фирма, еден-парче свиткување форма, задебелување и зајакнување дизајн, цврстина и капацитет, и издржливи. 【Деликатна Работ и Површината】 : Полиран и бранеа од нерѓосувачки челик површина може да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и ' рѓа, и се водоотпорни и отпорни на влага за лесно чистење.Мазни рабови се третираат внимателно да ги заштитите вашите раце. 【Countersunk Завртка Дупка Дизајн】По инсталацијата, на шрафовите ќе не штрчи или тешко за бришење на екранот, мазна и рамна, убава и издржливи.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Димензии : ПЛОЧКА ЕКРАНОТ КУКИ : L x W x H : 4 x 3.5 х 2 см / 1.57 x 1.38 x 0.83 инчи.Дебелина : 2 см / 0.88 инчи.Дупка проред : 1.8 cm / 0.75 инчи.Висок слот : 1.5 cm / 0.59 инчи.Бленда : 0.5 cm / 0.19 инчи.Завртка должина : 0.5 x 2.5 cm / 0.16 x 0.98 инчи.Краток навој : 0.5 х 1,5 см / 0.16 x 0.63 инчи.Боја : црна / сребрена.Пакетот вклучува : 10 x Плочка Екранот Куки 20 x Долго Завртки 20 x кратки шрафови. 20 x подлога.

Декларирани својства

Најдобри предлози