.

.

Blessfull Исцелување Зелена Aventurine Arrowhead Ѓердан Pendant Desgin #1

Blessfull Исцелување Зелена Aventurine Arrowhead Ѓердан Pendant Desgin 1

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Продажба За - 1 Парче Pendant Камен : - Зелена Aventurine Форма : - Arrowhead Desgin #1. Големина на (Приближно) - 1"До 1,5"Инчи, да Добиете бесплатна сомот подарок торбичка.Корисно за Позитивна Енергија , Исцелување, Медитација, Мир на Умот, Балансирање & Концентрација.Идол за Божиќ Подарок , Роденденски Подарок, Валентин Подароци.За повеќе кристал производи кликнете на "Blessfull Оздравување". * Бренд - Blessfull Лекување * Убава Зелена Aventurine Arrowhead Ѓердан Pendant Desgin #1*Хексагонална Arrowhead Форма Жица Заврши Pendant со Квалитет Сребро Позлатен 18" Синџир и прилагодливи "од 18 до 20" црна кожа кабелот со торбичка.*Ова е природен камења се тешко да се најде.*Ова исто така значи дека секој кристал ние продаваме е сосема уникатна и така може да се разликуваат од сликите прикажани малку.* Ова не влијае на лековити својства на било кој начин.*P. S : имаме споменато околу големината , големина може да се разликуваат во должина и ширина.( Овие се природни камења, па производ можете да примите може да биде малку се разликува од сликата.) Случаен 1 Подарок Торбичка.

Декларирани својства

Најдобри предлози