.

.

TiMOVO Случај Компатибилен со Nintendo Switch Лајт со 2 Екран Заштитници & 4 Џојстик Капи, се Префрлат Лајт Шок-Доказ Заштитни Случај Покрие Додатоци, Розова + Виолетова

TiMOVO Случај Компатибилен со Nintendo Switch Лајт со 2 Екран Заштитници & 4 Џојстик Капи, се Префрлат Лајт Шок-Доказ Заштитни Случај

Мислење на купувачите:

DEN 1209.60
Износ
Залиха

【Компатибилност】- Специјално дизајниран за вашиот Nintendo Switch Лајт.Секој додаток е внимателно одбран, практични и стилски, идеална одговараат за Префрлање Лајт. 【Премиум Материјалот】- Направени од анти-нула и шок-апсорбирање на КОМПЈУТЕР материјал, заштита на вашиот уред од секојдневниот падне, шокови, испакнатини, гребнатини, прашина, отпечатоци од прсти или друга штета. 【Прецизни Cutouts】- Прецизно отсекување на испис на овој случај ќе ви овозможи лесно да пристапите до сите копчиња, поврзување на порти и сите други опции и контроли.Едноставен за инсталација и отстранување. 【Голем Гејминг Искуство】- Мазна КОМПЈУТЕР материјал ви обезбедува со свилен рака чувство, погоден за играње на игри за долго време. 【Додатоци】- Доаѓа со 4 мачка шепа палецот зафат капи за заштита на Џојстик од гребнатини и нечистотија, слатки и привлечни.И, исто така доаѓа со 2 калено стакло екран заштитници.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, тоа овозможува сите околу заштита за да се осигурите дека вашиот уред преживува од случајно паѓање или испакнатини.Спречување на дневни нула, прашина, отпечатоци од прсти и други штети, да ги задржи вашите Префрлете се во високи перформанси за долгорочна употреба.Удобен Зафат во Вашата Рака.Со мазна на допир и супер лесни структура, тоа нуди природен се чувствуваат и безбедна чекање, што ќе ви овозможи да се занесе себе си во играта и да се движи без проблеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози