.

.

HOMZ Продавница N Stow(TM) 5 Литар Круг Кофа со Рачка, Сива и Теал Расклопна Складирање, Сет од 12, 12 Комплети

HOMZ Продавница N Stow(TM) 5 Литар Круг Кофа со Рачка, Сива и Теал Расклопна Складирање, Сет од 12, 12 Комплети

Мислење на купувачите:

DEN 1645.68
Износ
Залиха

На Homz Продавница N Stow(TM) Расклопна Кофа се проширува за зачувување на објекти и паѓа да се stow далеку!. 5 литар капацитет идеален за чување на мали предмети, играчки, алатки и одлична за домаќинството.Рачка за лесно носење и транспорт.Надворешните димензии кога се користи : 10" W x 10" L x 8. 25" H Паѓа надолу на околу 2. 5" H. комплет вклучува 12 расклопна кофи.На Homz Продавница N Stow(TM) Расклопна Кофа се проширува за да ги зачувувате tems и паѓа да се stow далеку!Овие кофи свитка надолу на околу 2. 5" H кога не е во употреба, заштедувајќи ви вредни простор во вашиот дом!Идеален за чување на играчки, алатки, мала стока, или се одлични за домаќинството!Изградена во справи го прави лесно да се носат Homz расклопна кофа празни или полни.Кога не е во употреба, можете лесно може да го соберете кофа и се чува во мали простори или висат со помош на мала кука.

Декларирани својства

Најдобри предлози