.

.

Сет на 3 Мали Памук Јаже Кошница со Рачки, EsLuker.ly Природни Ткаени Памук Чување на Кутии Организатор Декоративни Мини Складирање Кошеви за Расадник Играчка Шминка Пе?

Сет на 3 Мали Памук Јаже Кошница со Рачки, EsLuker.ly Природни Ткаени Памук Чување на Кутии Организатор Декоративни Мини Складирање

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

【МАЛИ ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ】 3 pack памук садовите за складирање во вкупно, вклучувајќи 1 парче голема кошница мерки 12.8*5.5*8.8 во и 2 парче мали кошеви мерки 7*5*6in.Различни големини можат подобро да одговара на вашите складирање потреби. 【ТРАЈНИ& COLLASPIBLE】 Направени од премиум чиста памучна јаже, нашите ткаени кошница е мека и безбедно место за чување на бебе е предмети, трајни и фирма.Тоа е, исто така, флексибилни и расклопна доволно да се свитка во еден агол за да го зачувате вашиот простор. 【Рачно изработени СТИЛСКИ ДИЗАЈН】 Премиум памук извиткани јаже ткаење и квалитет на изработка обезбеди не постојат остри или тешко рабовите да гребење на подот.Користете ги со целосен мир на умот околу куќата. 【ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ДОМ ОРГАНИЗИРАН】 Мулти-цел памук јаже чување на кутии може да се стави во расадник, бања, спална соба, дневна соба, перење и особено одговара во полиците и аглите за да одговараат на повеќето модерен дом decors. 【Се ОДРЖИ НИВНАТА ФОРМА И】 Овие садовите за складирање дојде во укината поради нивната големина, која може да резултира во некои набори.Пополнување тоа со крпи или прекривки можат да ја поврати оригиналниот облик во рок од еден ден или два, со минимален напор.Изработени од природен памук јаже, со исклучителна рачно изработени памук, извиткани јаже ткаење и квалитет на изработка, нема sharps и тешко рабови, пријателски за вашиот подови.Може да се стави овие памук садовите за складирање во вашата бања, расадник, игра соба, спална соба, дневна соба, перална, и повеќе.Нивната софистицирана форма и неутрални бои ќе се надополнуваат било оркестарот& соба, и да се направи вашиот дом организиран и уреден.Материјал : Природен Памук Јаже.Боја : Мед/Бела.Голема Кошница Големина на : 12.8*8.8*5.5 во/32*15*23cm.Мала Кошница, Големина : 7*5*6in/17.7*12.7*15.2 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози