.

.

WELLOCKS Само Дупчење Завртки M4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 Рамна Глава 32-50мм Должина од Нерѓосувачки Силна Onda Завртки Само Бормашина Асортиман Комплет Наместен со Складирање Кутиј?

WELLOCKS Само Дупчење Завртки M4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 Рамна Глава 32-50мм Должина од Нерѓосувачки Силна Onda Завртки Само Бормашина

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Ако не сте добри во домашна работа, вие не треба да се пропушти оваа завртка асортиман за ова се најчесто се користи во нашите секојдневни и се меша во една кутија. 【СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА】На 205 парче сет доаѓа спакувана во рака пластични организатор случај со прегради за лесно складирање и во случај на губење.Со дупка на кутијата, може да се обеси далеку. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ВО СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ】 Дрвени завртки се користат дома и во канцеларија, како мебел поправка, апликација поправка, домашен и дома инсталација.Кога ќе треба да поправка на вашиот врата или да го инсталира својата нова книга полицата, не можете да најдете парче на резервни завртка, кои ќе ви вози лудо.Пакет Вклучувајќи : 30pcs M4.2*38mm 10pcs пат М5.Ние ќе биде многу благодарен за тоа што можете да го споделите со нас вашето мислење на нашите производи, кои ќе бидат најважната мотивација за нас да се подобри себеси и да биде подобро.

Декларирани својства

Најдобри предлози