.

.

IBD LED/UV Гелови Розова II, 0.5 oz

IBD LED/UV Гелови Розова II, 0.5 oz

Мислење на купувачите:

DEN 315.60
Износ
Залиха

Може да се примени во текот совети и природни нокти.Даде француски Маникир целосна покриеност.Нема повеќе chipping и пилинг полски.LED и УВ се лекува.Идеален за совети и облоги, ова IBD LED Гел Розова II оди на лесен и го спречува вашиот полски од chipping и пилинг.

Декларирани својства

Најдобри предлози