.

.

4pcs Еден Слој Exfoliating Mitts корејски нега на кожата Капење Ракавици Влакна Мртвите Кожата Смена Одлична за Домашни СПА

4pcs Еден Слој Exfoliating Mitts корејски нега на кожата Капење Ракавици Влакна Мртвите Кожата Смена Одлична за Домашни СПА

Мислење на купувачите:

DEN 1221.60
Износ
Залиха

Широк апликации - меки ракавици може да се користи како ви се допаѓа без оглед на левата и десната рака, напред и назад.Високо квалитетен материјал - Изработени од супериорен квалитет viscose влакна, на ракавици се отпорни на абење, удобно, и може да се користи за долго време.Лесен за употреба - Само да се носат ракавици и бришење директно, можете лесно и брзо бришење исклучување на мртвата кожа.Отстрани нечистотијата - бања почиста е дизајниран со посебни текстура површината, тоа може ефикасно да се отстрани нечистотијата од вашето тело.за нега на кожата - Ефикасно спречување на стареење на кожата, промовирање на метаболизмот, направи вашата кожа шармантна, мека, мазна и нежна.Спецификации : Тип : бања gloves Material : fiber Item боја : black Size : 21*15*2cm/8.25*5.9*0.79 инч (L*W*H)Нето тежина : 80g/2.82 oz Package Including4* бања ракавици.

Декларирани својства

Најдобри предлози