.

.

Керамички Топлина Emitter, 150W Влекачи Керамички Топлина Светилка Светилки

Керамички Топлина Emitter, 150W Влекачи Керамички Топлина Светилка Светилки

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

[Светлината Емитирана] Керамички топлина сијалица може да се рециклира за 24 h, не влијае врз рептил ден и ноќ рамнотежа. [Неверојатна животниот век] Рептил керамички светилка имаат 10000h живот.Тоа може да се користи во влажни средини. [ Поголеми Керамички Површината] Нашата светилка површината е со дијаметар е 3.35", кој е поголем и грејач од други(2.9").Никогаш не правиме компромиси. [Топло во Зима] Керамички светилка погоден за brooder кокошарник, ,гуштер/змија/желка терариум ,патка куќа, кокошарниците,птица гнездо , па дури и куче и мачка.Ние сакаме да им помогне на вашето домашно милениче ја поминат зимата топло. [3 години Гаранција ] боја кутија содржи 2 пакети 150 W бела керамички светилка и Corept Zoo е термометар*1.

Декларирани својства

Најдобри предлози