.

.

EVTSCAN Литиум Батерија Заштита Одбор Стабилна Безбедно Избалансирани Полнење Литиум Батерија Полнач Одбор

EVTSCAN Литиум Батерија Заштита Одбор Стабилна Безбедно Избалансирани Полнење Литиум Батерија Полнач Одбор

Мислење на купувачите:

DEN 796.80
Износ
Залиха

Користење на топлина мијалник anodic оксидација технологија, температурата може да се зрачи надвор stably и безбедно.Мулти заштита со четкање со три доказ боја.Висок квалитет на топлинска силика гел, кој брзо dissipates топлина.Биланс на полнење, биланс на карактеристиките на секој батеријата батеријата пак, и го продолжите траењето на батеријата.Таа е направена од алуминиум, кои се цврсти и издржливи и има долг животен век.Работата е едноставна, инсталацијата е лесен, и тоа е погоден за заштита на литиум батерии.Спецификација : Предмет Тип : Литиум Батерија Заштита Одбор Материјал : Алуминиум Легура Батерија Тип : Ternary Overcharge Напон : 4.25 V Полнење На Струјата :

Декларирани својства

Најдобри предлози