.

.

WYH Свежи Кутија Херметички Храна Садовите за Складирање Транспарентен Појасни Лента со Капаци за Брашно Снек Шеќер Печење Материјали за Складирање Херметички Кут?

WYH Свежи Кутија Херметички Храна Садовите за Складирање Транспарентен Појасни Лента со Капаци за Брашно Снек Шеќер Печење Материјали

Мислење на купувачите:

DEN 1356.00
Износ
Залиха

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Складирање сад се погодни за жито, брашно, шеќер, кафе, ориз, ореви, овошје, тестенини, многу повеќе.Овој фрижидер храна контејнери направени од pp пластика.На садовите за складирање на телото е јасно, вие брзо може да се види она што внатре само на прв поглед.Полесно да го најдете она што ви е потребно.Чувајте ја вашата омилена храна безбедно во овие ефикасни контејнери.Херметички, простор за заштеда на садовите за складирање се задржи вашата Сува храна свежа.Исто така се одлични за чување на занаети и играчки, во бањата или канцеларија – можностите се бескрајни.Бренд Име : Складирање Box Material : PPUses : интегрални житарки, суво овошје, несакани јадења, овошје стоки, медицински материјали, чај, зачини, тестенини, итн.Карактеристики : лесен за clean Set1x5 Set2x6 Set3x6 These херметички кујна организација и садовите за складирање не се само идеални за чување сува храна, како што се шеќерот, житарки, ореви, овошје, тестенини шпагети и кафе, но, исто така, совршен за задржување на течности како што е сок, супа, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози