.

.

Ле Ning Преносни Формула за Млеко во Прав Кутија со Лажица, BPA-Free Млеко во Прав Сад, Храна за бебиња, Овошје Бонбони Кутија, Снек Сад, Запечатени и Влага-Доказ за Бебе на

Ле Ning Преносни Формула за Млеко во Прав Кутија со Лажица, BPA-Free Млеко во Прав Сад, Храна за бебиња, Овошје Бонбони Кутија, Снек

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

☀Кутија на двојна преграда дизајн џеб лажица и формула на млеко се зачувани во различни места за одржување на хигиена.Тоа може да се користи како ужинка чаша или сад за чување овес, пченкарно брашно, ореви, бонбони, и овошје. ☀Оваа формула контејнер може да се одржи околу 46 топки на формула за млеко во прав за вашето бебе, без да се грижиш за формула при патување за еден ден.Можете да се исчисти тоа на висока температура, или стави во фрижидер или во машина за миење садови.Единствена дете заклучување и силиконски запечатување прстен обезбеди воздух стегање и нема да излегуваат во јавноста, во кое било време.☀Ова млеко во прав сад се направени од храна одделение PP безбедно материјал, не содржи BPA, е безбедна и нема да има чуден мирис, и безбедно да се користи во фрижидери и микробрановите. ☀На мала дупка дизајн на дното на лопата ви помага да се лопата секој лажичка млеко во прав прецизно и лесно, за да се обезбеди дека износот на млеко во прав не е потроши, и таа заштедува време и напор за да се направи млеко брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози