.

.

NEWDERY Галакси Забелешка 10 Батеријата Случај, 5200mAh Безжични Полнење Компатибилен, Батерија Продолжен Полначот Случај Преносни Резервната Полнење Случај за Галакси З

NEWDERY Галакси Забелешка 10 Батеријата Случај, 5200mAh Безжични Полнење Компатибилен, Батерија Продолжен Полначот Случај Преносни

Мислење на купувачите:

DEN 863.76
Износ
Залиха

Осигурете се дека вашиот телефон е поврзан и со случајот.Компатибилен со SAMSUNG Галакси Забелешка 10. ✔ 38 часа време на разговор.Кажете збогум на слаба батерија анксиозност и незгодни моменти.Можете да го носите полначот случај во авионот, особено погоден за бизнис патувања, патува и други отворено прилики. ✔ 60 часа Аудио Репродукција.Тоа ќе го полните вашиот случај и телефонот во исто време. Вграден-во 5200m Ah Енергија од Батеријата.Додадете повеќе 100% на животниот век на батеријата на вашиот Samsung Галакси Забелешка 10. 【ПРОДОЛЖЕН 100% ГАЛАКСИ ЗАБЕЛЕШКА 10 животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА】 Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10 4 G/5 G.NEWDERY Галакси забелешка 10 Безжични Батеријата Случај има највисок индустрија регулаторната сертификат : CE, Ro HS, и препораките на FCC.

Декларирани својства

Најдобри предлози