.

.

Премиум Маскирани Плажа Крпа за Деца & Години Drawstring торбичката Вклучени | Големина XL 30x50 | Возраст од 3 до 10 | Класичен Cabana Мрачно | Памук - морска ѕвезда Розова | Маскир?

Премиум Маскирани Плажа Крпа за Деца & Години Drawstring торбичката Вклучени | Големина XL 30x50 | Возраст од 3 до 10 | Класичен

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

100% Памук.МЕКА : Квалитет се брои, па ние нишка со 100% премија памучни влакна за супер-меки и absorbant заврши.Ние користиме тери памук ткаат во внатрешноста за високо absorbency, и velor врвот да се направи меки и cuddly заврши.ДЕБЕЛИ : тежината на крпа е како што мерка дебелина.Нашите 450gsm тежина е меки и дебелина, но суши брзо. (Поевтини тенки крпи можат да користат 300-400gsm!).ГОЛЕМ : 30" x 50" заврши околу, крпа за да ги собере години и деца до возраста 10. СТИЛСКИ : Безвременски Cabana Мрачно плажа дизајн ќе расте со вашиот малку еден, прилагодени за момчиња и девојчиња слично.ПРАКТИЧНА настава : Нашата маскирани крпи се заврши со два клипови и торбичката!Клипови во јака им овозможи на крпа да се носат удобно на децата од сите големини, додека тие играат.Големи капи за да се задржи малку глави пријатна и топла.Нашите velor заврши е мека и суши брзо.Cabana Шари дизајн е безвременски и ќе расте со вашите деца.Класичен Cabana Мрачно Деца Маскирани Крпа со Дабови Писма Home е достапен на оваа Сезона!Австралиски омилени, Whitehaven Nippers крпа има клипови на фронтот да се обезбеди крпа додека децата да играат, капи за да се задржи малку глави топло, и забава појавување на торбичката за да ослободите вашите раце!.Направи животот полесен : .секој крпа е спакуван во својата обновливи торбичката за да се ослободи рацете на начин на вода.Големина на : . 30" x 50" крпа + Аспиратор за малку тела на возраст од 3 - 10 години.Практичен дизајн вклучува : . 2 x клипови во јака за да се задржи обезбедени крпи за големи или мали тела.Големи капи за да се задржи малку глави пријатна и топла.Супер дебела, но суши брзо. 100% тери ткаат памук е супер absorbent Our velor заврши е мека и суши quickly Cabana Шари дизајн е безвременски и ќе расте со вашите деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози