.

.

Dorman Хардвер 4-1825 Монтира на Ѕид Грб Управување со 6 Сатен Никел Традиционалните Двојно Куки, 27-Инчен, Црна Заврши

Dorman Хардвер 4-1825 Монтира на Ѕид Грб Управување со 6 Сатен Никел Традиционалните Двојно Куки, 27-Инчен, Црна Заврши

Мислење на купувачите:

DEN 595.20
Износ
Залиха

Вклучува шест двојно куки, кука одбор, и монтажа на хардвер.Црна заврши одбор.Сатенски никел заврши.Направени од цинк.Стилски организација за вашиот дом.Нож-на работ дизајн и swirly "С" облик на овие шест куки го прави тоа за нив standout во било foyer или mudroom.Поддржани со убава beveled одбор, тие не само што се атрактивни, но, исто така, цврсти доволно да се одржи зимски палта и чанти со леснотија.Се организира и ги красат вашиот живот со Dorman!Ние сме милиони продадени од куки, од 1998 година за една причина : посветеност кон вас.Ние сме страстни за сигурен перформанси и одличен дизајн, сите по прифатлива цена.Од тешки-должност куки и складирање загради за да се среди гаража, на убава декоративни хардвер и куки за вашата кујна, бања, home office, и повеќе, ние го добивме она што ви треба.Dorman.Се закачи за нас!.

Декларирани својства

Најдобри предлози