.

.

YJYDD Провизии Кабинети Еспресо Провизии Складирање Кабинет Високи Дрвени Перење Плакарот Организатор Шкафот Складирање Кабинет Shelving Шкафот Провизии Организатор

YJYDD Провизии Кабинети Еспресо Провизии Складирање Кабинет Високи Дрвени Перење Плакарот Организатор Шкафот Складирање Кабинет Shelving

Мислење на купувачите:

DEN 657.60
Износ
Залиха

Брза испорака : нашите Провизии Кабинети може да биде донесено во рок од 7 до 10 дена.Трајни изградба и карактеристики носивост на простор за складирање.Вклучува затворени складирање со две прилагодливи полиците.Изграден со еден фиксен полица за дополнителна стабилност.Мека блиску Евра шарки за врати.Облека за вашата канцеларија со овој висок складирање кабинет со врати во еспресо дабови за стилски пристап до скриен простор за книги, лични предмети или материјали.Држете се среди и надвор од очите плус уживаат во две прилагодливи полиците и еден фиксен полица за да се приспособат на различни форми и големини.Овој висок складирање кабинет со врати убаво се вклопува во секоја соба во вашиот дом или канцеларија.Нејзината мала меморија овозможува простор-сместување флексибилност.Квалитет на градежни ги исполнува ANSI/Soho тест стандарди за безбедност и перформанси.Уживајте во овој стилски и безвременски дизајн со богата еспресо дабови заврши и атрактивни хром хардвер за да го дополни секој дом или канцеларија на животната средина.Трајни изградба и карактеристики носивост на чување space Includes затворени складирање со две прилагодливи shelves Built со еден фиксен полица за додаде stability Soft блиску Евра зависи од doors Rich еспресо дабови заврши помина со хром hardware Dimensions : 31.4 W x 16.3 D x 61.1 H инчи ; 86.5 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози