.

.

Мулти-Функционална Верзија 2.0 High Definition Multimedia Interface 5 во 1 Од Вклучите 4k/60hz со IR-Далечински

Мулти-Функционална Верзија 2.0 High Definition Multimedia Interface 5 во 1 Од Вклучите 4k/60hz со IR-Далечински

Мислење на купувачите:

DEN 1224.96
Износ
Залиха

Овој HDMI Преклопник ги Поврзува до 5 UHD HDMI извори (гејминг конзола, DVD плеер, лаптоп, блу-реј итн.) 1 Ултра hd телевизор.Поддржува HDCP 2.2, 4 K 60 HZ 4 : 4 : 4, Full HD, UHD, CEC, Длабоко Боја да 36bit.,исто така наназад компатибилен со Full HD 1080 P уреди.Поддржува 4 K резолуција / 60 Hz (4 : 4 : 4) сигнал, HDR видео извор, исто така, вклучен. 4 K/2К (максимум 4096 2160), што одговара на влез и излез на 60 Hz видео.Нема повеќе искривени звук и видео преноси.Назад компатибилен со 4 K@30 HZ и 1080 P.HDMI помине преку префрлање поддржува HDCP 2.2 и исто така поддржува HDCP 1.4 премногу.Автоматско префрлување на пристаништа кога опремата е вклучен.Кога моќта на HDMI опрема пали, автоматското префрлување функција која избраниот порта автоматски префрла е усвоен.AC адаптер е во прилог на овој производ.и тоа се фрламе во текот на следната активни текст извор автоматски кога постојното се напојува од надвор.HDMI Switcher автоматски прекинувачи на последниот избран извор на текст кога се рестартира.Спецификации : Item Големина : 206*147*57mm Color : Black Socket : САД, ЕУ, велика БРИТАНИЈА Материјал : Metal Package се Вклучени : 1 x 5 Во 1 Од Switch Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-5мм отстапување.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози