.

.

RomperinBox Новородено Бебе Девојка да Падне Облека, Облека Кавга Romper Панталони Headband 3Pcs Playwear Фотографија Поставена 0-18 Месеци

RomperinBox Новородено Бебе Девојка да Падне Облека, Облека Кавга Romper Панталони Headband 3Pcs Playwear Фотографија Поставена 0-18

Мислење на купувачите:

DEN 328.56
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Топ 95% памук, 5% spandex, панталони 95% полиестер, 5% spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина/Рака Мие. ❤Материјал : 95% памук, 5% spandex, лесни, меки, удобни и без штета за бебешка кожа.Ова ќе биде одлична пролет/есен/зима секојдневен симпатична облека за вашиот малку девојки. ❤Стил : Кавга долг ракав romper-"секогаш во љубовта" писмо печатени onsies bodysuit, растеглив вратот отворање, 3 предвремени затворање за олеснување облекување/пелена changging, еластичен појас дизајн со голема bowknot, срцето долги панталони, печатени headband; Мулти стилови можете да изберете за вашето бебе душо. ❤Големина : Новородено бебе бебе девојка печатени romper панталони headband 3pcs зима падне облека облека секојдневен партија поставите 0-3 месеци. ❤Повод : Бебе девојка зима падне 3pcs облека поставува за секојдневно носење, хоби, професија облека, игра носат, партија, појдовни, одмор, фотографија реквизити; најдобар избор за бебе туш подароци, birthday (роденден), доаѓа дома облека, ден на мајката/таткото ден подарок, внука/внука подарок, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, и разни летни облека и др. ❤Пакет : 1 x новородено бебе девојка печатени onsies+долги панталони+headband 3pcs пролет/есен/зима секојдневен тимови cloting сетови.Пинк срце/Жолта леопард.

Декларирани својства

Најдобри предлози