.

.

Универзитетот на Арканзас Razorbacks Lapel Pin

Универзитетот на Арканзас Razorbacks Lapel Pin

Мислење на купувачите:

DEN 206.16
Износ
Залиха

Околу 7/8" x 3/8".Сребрен тон позлатен базен метал и глеѓ.Спојката-назад затворање.Официјално лиценцирани од страна на NCAA.Ако сте модерен фан на Арканзас Razorbacks, надградба на вашиот ансамбл со официјално лиценцирани Универзитетот на Арканзас Razorbacks Lapel Pin на вашата lapel.Иам службен универзитетот лого во емајлот на сребрен тон позлатен лим, спорт овој колегиум pin било кој ден од неделата за поддршка на вашиот омилен тим, без да се загрозат вашиот стил.Карактеристики на спојката-назад затворање лесно да се зацврсти на вашиот lapel.Официјално лиценцирани од страна на NCAA.

Декларирани својства

Најдобри предлози