.

.

БЕБЕ МАПИ Ленти Декоративни Chalkboards, 7.9x5.1inch Виси Плакета со Јута Јаже, Ѕид Знаци за Свадба Партии Housewarming Присутни, Сина Бела Геометриски

БЕБЕ МАПИ Ленти Декоративни Chalkboards, 7.9x5.1inch Виси Плакета со Јута Јаже, Ѕид Знаци за Свадба Партии Housewarming Присутни,

Мислење на купувачите:

DEN 1639.20
Износ
Залиха

Материјал : печатени плочи се направени на силни и издржливи високо-квалитетни чеша, што го прави знаци стојат надвор, па овие плочки можат да го издржат долго време се користи.Внатре : Вклучува 1 вратата знак мерење околу 7.5 x 5.1 инчи, што виси одбор е отпечатен од една страна, висок сјај, убава и добра рака чувство.Совршен Одбор : двострано виси одбор, моделот е отпечатен од една страна, можете да го напишете вашиот идеја, менија на други страни, целосно erasable и може да се користи.Дома Знак : Може да се користи на отворен простор за влезната врата на екранот или виси во затворен простор на кујнски ѕид, дневна соба, ходникот, тремот, балкон, гаража.Housewarming Подарок : Овој одбор виси на вратата знак е голем housewarming подарок за вашите пријатели, семејства, роднини, кои само се движат во нов дом.Спецификација : Материјал : Висок степен на камени плочи камени блокови & јаже, Големина : 7.9x5.1inches/20*13 cm Производ Функции : Погодност : Со креда маркер, текстот лесно може да се избрише со влажна крпа, по употреба, тогаш може да се напише нешто што ви се допаѓа, исто така, може да се држи лепливи белешки за тоа , со користење на chalkboards како етикетирање на алатката, што ги прави многу практични и добро вреди за парите.Издржлив и Лесен за Користење : површината има ги красат убави украси и на задната страна е мал wipeable табла, тоа е многу цврсти и издржливи Нашиот ги красат креда одбори се составени од цврсти материјали и вклучува прилог виси string, па нема потреба да се грижите за дополнителни собранието.Совршена Декорација : таблата знак на ѕидот виси е погодна за секој декорација.Таа е идеална банер за хотели, ресторани, спални соби, дневни соби, ѕидови, дворови, продавници за кафе, градини, дворови, домови, канцеларии, итн.Совети : Поради тоа што е направен од камен, ние го задржат посебни текстура на работ на карпата, и посебен третман на работ е, исто така, дизајн на нашата.Служба : Ние сме посветени да служат на клиентите.Ако имате било какви прашања по добивањето на оваа виси знак, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи како е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози