.

.

Светлото Рака Алатки за Надворешна Батерија Голем Капацитет Водоотпорен Носат-Отпорни, 2000 lumens

Светлото Рака Алатки за Надворешна Батерија Голем Капацитет Водоотпорен Носат-Отпорни, 2000 lumens

Мислење на купувачите:

DEN 1521.60
Износ
Залиха

Батерија отворено водоотпорен и да падне отпорни фенерче, ПРЕДВОДЕНА сјајот, 2000 lumens. 10 W висока моќност,не содржи батеријата, по приемот на производот, купи 18650 литиум батерија од себе, да обрнат внимание на позитивни и негативни столбови за да се избегне краток спој при инсталирањето на батеријата.USB smart 4-слот за полначот, големина : 14x6x5.3 CM.Користење на животната средина : outdoor спортови, ноќта риболов, пешачењето, кампување, излети, итн.Се очекува испорака во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 9-16 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Полнење на владата : Мулти-функција charging Lamp и додатокот тип : LEDMaximum светлината (максимум прозрачна флукс) : 350 lumens и above Maximum опсег : 100m (inclusive) - 200m Material : Алуминиум alloy Battery спецификации : 18650 Whether тоа е прилагодлив : No Is тоа водоотпорен : Yes Rechargeable : Rechargeable Applicable средина : секојдневно носење кампување пешачење Спортски активности на отворен проекти : риболов, авто-возење турнеја, пешачење, кампување.

Декларирани својства

Најдобри предлози