.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973505202 505202 Оптоварување на трудот-Подлога, 100 Парче

Тешко да се Најде Fastener 014973505202 505202 Оптоварување на трудот-Подлога, 100 Парче

Мислење на купувачите:

DEN 1528.80
Износ
Залиха

Дијаметар : 1/4 инчи.Должина : 3 инчи.Материјал : челик.Крај : hot dip поцинкуван.Вежба големина : 1/4 инчи.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Декларирани својства

Најдобри предлози