.

.

XCJ Камин Електричен Камин Имитација Мермер Mantel, 1.2 m / 1.5 м Камин Декорација Кабинет Греење, Електричен Камин Јадро, 750w-1500w,Бела Електричен Камин (Големина : 1200x330x1020mm)

XCJ Камин Електричен Камин Имитација Мермер Mantel, 1.2 m / 1.5 м Камин Декорација Кабинет Греење, Електричен Камин Јадро, 750w-1500w,Бела

Мислење на купувачите:

DEN 1075.20
Износ
Залиха

Задржи соба топло со мала потрошувачка на енергија.Што ќе се заштедат пари.Реална жив пламен ефект и класичен стил.Совршена Мала Соба Декорација:Со својата убаво стокмено mantel, го одзема здивот пламен ефекти и практични топлина излез, ова mantel камин навистина ќе стане централна точка на вашата соба!Може да се стави на mantel парче под вашиот ТВ, кабинет, книга случај или декоративен слободни стои простор грејач.Реална пламен ефект : Прекрасни реални танцување пламен и горење се најавите дизајн го прават ефектот на вистинската пламен на огништето, кое може да облагородување вашата соба кога уживање во затоплување.Мулти-Функција : Тоа е ефикасен камин, но, исто така, може да биде декорација, можете да додавате слики, Божиќ украси, направете ја вашата соба на топло место.Живописни дневник оган ефект, обезбедување нежна возен atmosphere The грејач ќе ви овозможи со доволно топлинска енергија за да се загрее на собна можете да изберете да се стави во[Име] : Имитација мермер електричен камин[Стока боја] бела[Стока големина] 1.2 метри : должина 1200 * дебелина 330 * висина 1020mm 1.5 метри : должина 1500 * дебелина 330 висина 1160mm[Стока моќ] Декоративни пламен 12w; греење 750-1500w (ниска температура 750w / висока температура 1500w, греење област 20-30 метри квадратни.[Пакување листа] Камин рамка + греење на печка-core + далечински управувач[Печка core класификација] Греење на печка основни : по моќ, има симулирани пламен ефект, исто така, има греење функцијата, и е опремен со далечински управувач.Цврсто дрво + смола + HDF одбор; надворешниот слој е затворен антички заштита на животната средина боја[материјал](Цврсто дрво се користи главно за алкално и рамка одредување, HDF одбор се користи за голема површина одбор површина, и гравирање дел е смола)јас сум горд на нашата услуга, вашето задоволство отсекогаш бил нашиот извршување, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да одговориме за вас, и ви посакувам среќен живот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози