.

.

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Dual-Портен USB Автомобил за Полнење Работи за OnePlus 7 Pro 5G со USB Тип-C Кабел!

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Dual-Портен USB Автомобил за Полнење Работи за OnePlus 7 Pro 5G со USB Тип-C Кабел!

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Брзо, Брзо и Турбо полнење Работи за вашите уреди и таблети без намалување Работи за вашата батерија е животниот век благодарение на оптимизиран полнење на батеријата алгоритам. ⚡Супер Брз 25 W Полнење USB-C Автомобил Работи за One Plus 7 Pro 5 G со кој се одвојува за Брзо Полнење 3.Нема мешање прашања со радио, Bluetooth или Wi-Fi. ▶[ЖИВОТ СИГУРНОСТ] Здрав поликарбонат школка, ABS Пластика, и вграден во "smart IC чип" со термо материјал дизајн ќе се задржи автомобил адаптер случува против прегрее и го спречува над-оптоварување in Works за вашиот уред. ▶[НАПРЕДНИ СЕРТИФИКАЦИЈА] Одобрен за УЛ & CE & препораките на FCC за сертификација.85 А, на 25 Watts Вкупна Моќност, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси✅ДОДАТОЦИ : ●Оваа Тенок Автомобил Полнач, исто така може да ја полните повеќето други уреди со Работи за вашите оригинални ОЕМ кабел (се продава одделно)●Дополнителни Елементи, кои работат со оваа, под услов да се користат Работи за вашата сопствена/авторски кабел се сите Iphone телефони, Повеќето падовите, Таблети, Surface Таблети, Мали лап-топ компјутери, Chromebooks, како додека тие се 25 Watts на моќ одобрени.●Целосна Излез начини : 5 V/2.0 USB-C Кабел за Податоци (БЕЛА)!Нова ажурирана верзија вклучува USB Тип-C Напредни Автомобил Полнач со Адаптивни Брзо Полнење плус Брзо Полнење 3.●Се вградената заштита од електрични бранови, екстремна топлина, и други опасности, и да знаеме Работи за вашиот паметен телефон или таблет ќе остане безбедно додека се полни.2 М) природно се протега со првата стапка форма задржување!И тој е дизајниран да одговара на сите cid случаи & прибор (вклучувајќи живот доказ & otter-кутија случаи).●Полнење било USB Тип-C овозможено уред. ▶[УМНО ИЗГРАДЕН] Солидна USB Порта со Прилагодлива Кабел што е 5ft (1.0 Технологија power up Работи за вашиот уред побрзо од кога и да било, благодарение на Високо Amp Технологија. ▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Гарантира компатибилен со Дела за вашиот One Plus 7 Pro 5 G.Овој автомобил полнач е погодна за сите возило модели со DC 12-24 V текст.Turbo Power поддржува широк опсег на профили кои можат да ги искористат предностите на вжештена-брзо полнење брзина.

Декларирани својства

Најдобри предлози