.

.

Голема D 188 На P. O. Д Пасивни Мирис Фармацевт Рефил, Планински Воздух, Мирис, Сина (Пакување од 24) - ќе Трае до 45 Дена на Воздухот два Идеален за тоалети, Автомобили, Брод?

Голема D 188 На P. O. Д Пасивни Мирис Фармацевт Рефил, Планински Воздух, Мирис, Сина (Пакување од 24) - ќе Трае до 45 Дена на Воздухот

Мислење на купувачите:

DEN 980.40
Износ
Залиха

Направени од специјално конструиран кополимер импрегнирани со моќен органски мирис counteracting соединение.Со цел да се вклопи во П О Г. (ПАСИВЕН МИРИС ФАРМАЦЕВТ) (се продава одделно).Држи област мирис на свежо од 30 до 45 дена.Планински Воздух, Мирис.Сина.Голема D ПРЕМИЕР ТОАЛЕТОТ ПРОИЗВОДИ се направени од специјално конструиран кополимер импрегнирани со моќен органски мирис counteracting соединение.Тие се достапни во седум примамливата Голема D Премиер Мириси — мириси кои се совпаѓаат и комплимент едни со други.НА П. К. Г. РЕФИЛ е продаден deodorant дизајниран да се вклопуваат во П О Г. (ПАСИВЕН МИРИС ФАРМАЦЕВТ) (се продава одделно) и ќе го задржи секој мал простор мирис на свежо од 30 до 45 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози