.

.

Sterilite Медиум Клип Кутија Јасно Дома Чување Tote Сад со Капак (36 Pack)

Sterilite Медиум Клип Кутија Јасно Дома Чување Tote Сад со Капак (36 Pack)

Мислење на купувачите:

DEN 4367.76
Износ
Залиха

Види преку капак & база со сини аквариум брави.Направен во САД.Тесни-clasping брави се одржи капак безбедно да база.Јасно за лесна идентификација на содржината.Модуларен предмети оџакот ефикасно да ја користат вредни простор.На Sterilite Медиум Клип Кутија е одлично решение за складирање и организирање на помали предмети во дом и канцеларија.Јасно база и капак овозможи содржината да биде лесно да се препознае од кој било агол, како и тесни-clasping брави осигурете се дека капакот останува да се обезбеди база.Оваа tote е 11 инчи долго, 6 5/8 инчи широк, и 5 3/8 инчи висок.Овој пакет вклучува 1 totes.

Декларирани својства

Најдобри предлози