.

.

Rockler Продавница Крпа Носителот

Rockler Продавница Крпа Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 1536.00
Износ
Залиха

Имајќи многу хартиени крпи блиску на дофат на раката ви помага да се исчисти лепак messesright каде што тие се започне и овој едноставен, евтини носителот не само тоа.Madeout на здрав поцинкуван челик, има лента на врвот за да се задржи прашина исклучување yourpaper крпи, и да се одржи сапун или материјали како што се лепак, латекс ракавици или завршува.За разлика од многу хартиена крпа носители, ова нема центар dowel, па тоа е лесно toload-само се шири страни и се лизга нов тек во место.Тоа е пре-drilled 8-инчен oncenter за лесно монтирање на ѕид или pegboard.Карактеристики : Полица на врвот обезбедува корисна за складирање и постојано видов прашина исклучите вашиот крпи за Разлика од другите хартиена крпа носители, ова нема центар dowel, па вчитување iseasier.

Декларирани својства

Најдобри предлози