.

.

LINNIW 6 Pack Замена HEPA Филтер Компатибилен со MOOSOO K12, K12 Про, K13 Cordless Вакуум и Foxnovo13KPA Рачни Правосмукалка

LINNIW 6 Pack Замена HEPA Филтер Компатибилен со MOOSOO K12, K12 Про, K13 Cordless Вакуум и Foxnovo13KPA Рачни Правосмукалка

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Компатибилен со MOOSOO K12, K12 Про, K13 Cordless Вакуум и Foxnovo13 KPA Рачни Правосмукалка(ве Молиме проверете го бројот на моделот на вашата правосмукалка пред да се направи купување! ).Пакетот вклучува 6 HEPA филтри, високо-квалитетни пластични и решетката, опкружен со мрежа ефикасно способен за блокирање 99.9% од честички кои се подигнати во чистење млазницата.Перат Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници веднаш да се добие целосна наплата или нов производ(Забелешка:Вашата правосмукалка доаѓа со нето капак.Ако нето поклопецот е завршена, K12 филтер екран нема да одговара на вашата правосмукалка.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот нето маска е уште на место пред инсталирање на нашите филтер.).Перат и Еднократно : Филтерот за Компатибилен за MOOSOO K12 замена washable.By чистење тоа редовно, може да се обезбеди соодветна филтрација и соодветна вшмукување на сите времиња. (Забелешка : филтер бара најмалку 24 часа надвор време на сушење по чистењето.Користење на влажна филтер ќе го уништи вакуум.) HEPA Филтрација : MOOSOO K12 HEPA филтри за издувни гасови се направени од високо-квалитетен материјал, издржлив и безбедно, опкружен со мрежа ефикасно способен за блокирање 99.9% од честички кои се подигнати во чистење млазницата.Како да го Замени и Одржување на Филтерот : 1. Притиснете на прашина првенство за заклучување и да се сврти во насока на стрелките на часовникот насока.2. Вадење на филтерот случај, а потоа извадете го филтерот.3. Миење на филтерот случај и HEPA филтер.4. Ве молам избришете го HEPA филтер и филтер случај целосно. 5. По сушењето, се соберат на филтри назад.6. Стави филтер случај врати во прашина првенство.7. Се соберат на прашина првенство во anticlockwise насока.⚠️Топло Совети : Вашата правосмукалка доаѓа со нето капак.Ако нето поклопецот е завршена, K12 филтер екран нема да одговара на вашата правосмукалка.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот нето маска е уште на место пред инсталирање на нашите филтер.Пакет : 6 Pack замена HEPA filter Legal Демант : Ова е генерички производ дизајниран и конструиран од страна на LINNIW.Ние не се поврзани со, спонзориран од или се поврзани со MOOSOO.Ова не е MOOSOO ОЕМ производ и не е покриена под било MOOSOO производителот.На MOOSOO бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на името на брендот или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Декларирани својства

Најдобри предлози