.

.

Giantex 2 Парчиња 5-Ниво Вентилирани Shelving Складирање Багажник, Слободни Стои Мулти-Користете Полица Единица, Не Се Потребни Алатки, 28L X 15W X 67H

Giantex 2 Парчиња 5-Ниво Вентилирани Shelving Складирање Багажник, Слободни Стои Мулти-Користете Полица Единица, Не Се Потребни Алатки,

Мислење на купувачите:

DEN 2760.00
Износ
Залиха

Со водоотпорен површина, решетката е погодна да се користи на отворено за растенијата и некои градинарски резерви.Вие не треба да се грижите за паѓање напред на решетката на сите кога ќе сакате да се земе нешто од рек.Одборите и цевки на решетката се направени од густа и цврста пластика, која е здрав и не е лесно да се деформира.Целата рек нема чуден мирис ве молиме да бидат ослободени за употреба.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Здрав Рамка со Голема Тежина Капацитет : Изградени на дебели и цврсти материјали, целата рамка на решетката е здрав и дава голема тежина капацитет за 66lbs на секое ниво.Опис одлучиме да се дизајнира еден вид на решетката која може да се инсталира без алатка и да послужи како практичен складирање полица за зголемување на вашиот простор за складирање.Мултифункционален Полица : Ако сметате дека рек е премногу висока за да се одржи во некои места, бројот на слоеви можат да бидат намалени за да ги задоволат вашите потреби.По користењето на оваа практична багажник, вашата соба ќе биде чист и уреден.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Можете да изберете како многу слоеви што треба според висината на место.Многу од вашите работи кои вклучуваат и алатки, растенија и садови може да се чуваат во цел на полица и за лесно преземање.И ако купувате 2 или повеќе полици, на поврзување на прстените може да се поправи нив заедно.Карактеристики Цврсти и издржливи управување со голема тежина капацитет за Брза и лесна инсталација, без потребни алатки 2 ѕид загради се спречи решетката од паѓање напред Опремени со поврзување прстени за да се поправи 2 или повеќе полици заедно Вентилирани и отворен дизајн на решетката да се чува полиците и содржина на сува Погодни да бидат ставени во внатрешна или надворешна површина на Повеќе нивоа може да се користи за приказ на многу нешта, како што се алатки, растенија, канцелариски материјали, cookers 4 дното нозе покренува решетката да се задржи нечистотија и оштетувања од вода далеку Полесно да се чистат со влажна крпа или четка Спецификација Боја : Црн Материјал : ПП Тежина : 9.Зголемување Вашиот Простор за Складирање : Нашата отворите екранот рек ќе зголемување вашиот простор за складирање хоризонтално и вертикално, додека заземаат помалку простор.Спречите Поместување или Паѓање : За секој багажник, постојат 2 ѕид загради и 2 поврзување прстени.И опремени со поместување спречување на уреди, решетката не ќе падне нанапред бидејќи за одредување против ѕид.

Декларирани својства

Најдобри предлози