.

.

Theatoz Помине Вежба Малку Рамна Глава, Големи Барел Електрични Нокти Датотека 3/32-инчен месо тело, Ноктите Алатка, Волфрам Карбид Вежба Битови за Отстранување на Гел л?

Theatoz Помине Вежба Малку Рамна Глава, Големи Барел Електрични Нокти Датотека 3/32-инчен месо тело, Ноктите Алатка, Волфрам Карбид

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

Во Theatoz, ние се специјализираат во создавање на ноктите алатка која го направат вашиот живот полесно и ќе ви овозможи да додадете модерен допир на вашите нокти без никакви нервози.Ние само го користите квалитетни материјали заедно со функционална дизајни за да се понуди само на вистинскиот баланс на реупотребливост и перформанси ви дава слобода да се добие креативни и да се сврти на вашите нокти во убава уметност.Дали сакате да стилот на вашите нокти или изостри своите изглед, Theatoz помине вежба битови за на доградба на акрилни нокти и природни нокти имате покриени.Ние комбинираме функционален дизајн со квалитетни материјали да ви донесе малку вежба, тоа е совршен за резба, мелење, острење, и отстранување на гелови од вашите нокти заштедува и време и напор.Тие се погодни за домашна употреба и салони кои сакаат да smoothen и отстранување на горниот слој на ноктите, додека одржување на нивните кутикулите безбедно.

Декларирани својства

Најдобри предлози