.

.

Uranian Долго Ковчег Притиснете на Ноктите Црна Голи Лажни Ноктите Мат Ombre Spider Целосно Покривање Лажни Ноктите Балерина Кристал Акрилик ноќта на Вештерките Нокти, за Ж

Uranian Долго Ковчег Притиснете на Ноктите Црна Голи Лажни Ноктите Мат Ombre Spider Целосно Покривање Лажни Ноктите Балерина Кристал

Мислење на купувачите:

DEN 207.84
Износ
Залиха

Екстра долг ковчег лажни ноктите изработени од еколошки материјали, не-токсични, без мирис, ќе не боли вашите раце.Готски црна држи на ноктите има 24pcs, понуда на 12 различни големини, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе.Направи што повеќе посебно во толпата.Ноќта на вештерките мат ombre помине совети со мини датотека и лист помине налепница, лесно да се примени и задржете со ноктите налепница, трим и датотека за на доградба на акрилни нокти во било должината и обликот ви се допаѓа.Балерина, акрилик клип на ноктите со нежен дизајн, идеален подарок за девојка, пријатели, и мајка на ноќта на Вештерките, Пантомимичари, birthday (роденден).Поради различни уредот прикажува, ќе има мала разлика во бои, ве молиме обратете се до финалниот производ што сте го добиле.За нас Uranian извршени да се донесе високо-квалитетни додатоци за клиенти.Разни стилови, таму е секогаш оној што ви одговара.Модерен дизајн те прави единствена.Се надевам да ви донесе добар шопинг искуство.Како да се користи 1.Ги избрише вашите нокти површината со алкохол. 2.Полски вашите нокти со нокти датотека и да го изберат правото лажни ноктите. 3.Стап желе лепак на лажни ноктите. 4.Стави на лажни нокти и притиснете за 20 секунди. 5.Трим лажни ноктите на обликот ви се допаѓа.Како да се отстрани 1.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно. 2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Известување 1.Не допре водата веднаш. 2.Не се впие во вода за долго време. 3.За превозот причина нема течен лепак во пакетот, но таму се желе лепак внатре.Политика за наплата на Превозот оштетувања и дефекти може да се компензира за враќа и размена.Субјективни причини мора да се плати царина и шпедиција.Контактирајте со Нас, ве Молиме контактирајте со нас, ако имате било какви прашања со нашите производи.Ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Се надевам дека ние може да ви донесе добар шопинг искуство!.

Декларирани својства

Најдобри предлози