.

.

4 Парчиња самолепливи Кујна Куки, FOVERN1 360 Степени Ротирачки Виткање Кука, за 180 Степени Вертикална Флип Комунални Кука за Бања Дома, Ѕид Монтирани Кујна Utensil Виси Rack (Б

4 Парчиња самолепливи Кујна Куки, FOVERN1 360 Степени Ротирачки Виткање Кука, за 180 Степени Вертикална Флип Комунални Кука за Бања

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

【360 Степени ротирачки】Кога држејќи се на јадицата, нема потреба да се грижите за погрешна насока на кука.На поврзување на окно може да се ротира во 360° авион, кој е погодно да се справи со секој објект виси на кука.Ова совршено се решава недостатокот на кука дека е лесно да се навалите. 【180 Степени вертикална флип】 нашите водоотпорен виткање кука има 180 степени вертикална флип дизајн, тоа е само-лепило, па лесно можете да се држи до местото треба да се применуваат, земајќи ги како таванот кука за да целосно да се користи под-counter простор, како што се маси и кабинети, организирање на вашите countertop кој е преполн со избрани предмети, и да се сврти тоа уредни и чисти. 【Здрав&Трајни Лепило Куки】На самолепливи кука е направен од високо-квалитетна ABS материјал, силни и издржливи, со одлични свиткување.Водоотпорен и rustproof, едноставен и модерен дизајн стил, компатибилен со било кој друг современ дизајн домашна декорација. 【Широко се Користи】Тоа совршен за бесење крпи, чанти, purses, каиши, марами, копчиња, садови, прибор, итн.Тоа совршен за бесење крпи, чанти, purses, каиши, марами, копчиња, садови, прибор, итн. 【ЗАБЕЛЕШКА】Не укажуваат на прав ѕидови, насликани на ѕидовите, позадина, и оние кои се нерамни, груб, или porous површината.Ве молиме не се откажам никакви опасни материи.Како кревка скапоцености, скапоцени сувенири, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози