.

.

CASE88 Компатибилен со Пиксели 6 Про Случај, [Анти-Yellowing] Shockproof Заштитна Телефон Случај Тенок Маска, Воена Одделение за Заштита на Телефонот Случај за Google Пиксели 6 Про

CASE88 Компатибилен со Пиксели 6 Про Случај, [Анти-Yellowing] Shockproof Заштитна Телефон Случај Тенок Маска, Воена Одделение за

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

[Одговара Google Пиксели 6 Про совршено] Компатибилен со Google Пиксели 6 Про (6.7 инчен),премија мека и еластична TPU материјал овозможува максимална издржливост, совршена контрола и супериорна удобност, Прецизни cutouts за сите копчиња и пристаништа. [Кристално Јасна & Трајни Случај] Кристално Јасна Маска покажува оригиналната боја на Google Пиксели 6 Про.Премиум TPU материјал во голема мера ја зголемува издржливоста на Нула, и се имуни на Жолта и Дамка. [100% Enhanced Protection] Овој Пиксели 6 Про телефон случај пакети cushioned воздух аглите како шок-апсорбер, во голема мера се намали шансата на расипан телефон, покрена bezels заштита на камера и екран далеку од гребнатини кога место на табелата. [Совршено се Вклопуваат и Тенок Профил] Оваа Пиксели 6 Про телефон случај е одговара како ракавица на вашиот Google, и да се држи телефонот тенка за голема преносливост, својата мека браник овозможува супер лесен за инсталација и удобен зафат за вас во секое време, како што се работа, да се релаксираат време, спорт и игри.Во меѓувреме, уникатно дизајниран копчиња се полесно да го притиснете и да одговори. [Безжични Полнење Подготвени] – Тенок доволно да ја полните се безжично со вашиот случај.Задоволство Осигурување – Било неисправни за оваа транспарентна случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката нас, ние ќе ви понуди соодветно решение во рок од 1 работен ден.Q&А за ова Јасно Google Пиксели 6 Про Случај : Q1 : ова Е јасен случај погоден за 2021 верзија на Google Пиксели 6 Про-6.7 инчен?A : Да, тоа компатибилен со Google Пиксели 6 Про-6.7 инч.Q2 : тоа Е лесно да се стане жолта?A : Креативни нови TPU помага да се прошири на животот на случајот и го спречува yellowing.Q3 : тоа Е ултра-јасно?A : Да, тоа совршено се покаже оригиналната убавината на вашиот Телефон.Q4 : Дали Google Пиксели 6 Про јасен случај имаат усна да се заштити камера и екран?A : Да, на работ околу камера и екран е подигната за да се спречи директен контакт со рамни површини.П5 : Е ова флексибилни TPU или тешко пластика?О : Тоа е флексибилен TPU што го прави инсталација и отстранување лесно.Q6 : тоа Ќе влијае на повик? A : Не, Google Пиксели 6 Про заштитни случај ќе не блокира слушалките и микрофонот на мобилен телефон за да се обезбеди квалитетот на повикот.П7 : Дали оваа работа со безжично полнење или ќе треба да се отстрани случај?A : Овој случај поддржува безжична полнење и не треба да се отстрани случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози