.

.

Safco Производи 9901SS Елипса Чекор-На Отпад Receptacle, 3-Галон, Нерѓосувачки Челик, Круг

Safco Производи 9901SS Елипса Чекор-На Отпад Receptacle, 3-Галон, Нерѓосувачки Челик, Круг

Мислење на купувачите:

DEN 737.76
Износ
Залиха

Елипса Чекор-На 3 Литри отпадни receptacle.Елипсовидна форма овозможува да се вклопат во аглите.Отпечаток доказ заврши. 3 Литри капацитет.Крути пластични лагер со вграден-во торба retainer.Направи мазна впечаток со Елипса 3-Галон Чекор-На Receptacle.Оваа рацете слободни receptacle има уникатна елипсовидна форма овозможува да се вклопат во соба аглите за да ви помогне да заштедите на вредни простор и е отпечаток доказ, обезбедување тоа секогаш ќе изгледа најдобро.На receptacle карактеристики на крути пластични лагер со вграден-во торба retainer и капакот се затвора полека да се спречи треснувајќи на капакот и за повеќе тивка блиску.

Декларирани својства

Најдобри предлози