.

.

mDesign Пластичен Прибор за јадење Utensil Носителот Складирање Организатор Caddy за Кујната Countertop Организација - Има Вилушка, Нож, Лажица, Есцајг - 3 Поделени Делови - Хајд Ко

mDesign Пластичен Прибор за јадење Utensil Носителот Складирање Организатор Caddy за Кујната Countertop Организација - Има Вилушка,

Мислење на купувачите:

DEN 237.36
Износ
Залиха

3 ПРЕГРАДИ : да се Чува кујна нередот под контрола, преку организирање одат-да essentials во оваа корисна, преносни складирање организатор caddy; Поделени прегради keep items одделени и уреден; Табела сервис како прибор за јадење, садови, кои служат парчиња и повеќе се секогаш во рамките лесно се стигне и се подготвени да одат; Користете го за да се одржи мали пакети на сол, бибер, шеќер, вештачки засладувач и мирудии како ketchup, сенф, мајонез и повеќе; Совршен за секојдневна употреба или за забавни, партии, potlucks или buffets.ПРЕНОСНИ : Неговата лесна и компактна големина го прави лесно да транспорт на caddy во и надвор од кабинетите и околу домот, Лесно се пренесува од шкафот или кабинетот на маса или countertops и островите; Идеален за надворешна јадење; Совршен за пикник маси, patios или палуби - само го дофати и да одат; m DESIGN СОВЕТ - Користете го за да ги организирате вашата работа или дом, канцеларија биро и чување на пенкала, моливи, пенкалата-коректори, highlighters, сува избрише маркери, стигнале гуми и повеќе.ФУНКЦИОНАЛНА На компактна големина, исто така, ги прави одлични за dorm соби, детски соби, RVs и campers; Обидете се оваа бин како корисна занает caddy за деца - тоа е совршен за задржување на уметнички материјали како маркери, боички, ножици, обоени моливи, пастели, лепак стапови, боја четки и повеќе; Одлични за козметички applicators и шминка четки.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; ЛЕСНО НЕГА : Чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки за 2,8" x 7.6" x 4.5" висока.

Декларирани својства

Најдобри предлози