.

.

Eyglo Маса Стојат Планината за Ехо Точка 4-та Генерација, Носителот Заградата Додатоци Компатибилен со Точка 4 Говорник, 360°Зглобот и Против Пролизгување База (Црна)

Eyglo Маса Стојат Планината за Ехо Точка 4-та Генерација, Носителот Заградата Додатоци Компатибилен со Точка 4 Говорник, 360°Зглобот

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

【Десктоп Стојат】Трофеј во облик на табела се залагаме за Ехо Точка 4-та Генерација (уредот не е вклучен) да се подобрат вашите паметни дома искуство. 【Компактен и Елегантен】Направени од премиум ABS пластика, мали и елегантни.Компактна големина одговара на многу пријатна на масата.Даде концизен и современ допир на вашата точка. 【360 степени Прилагодливи】Мулти-прилагодливи агол дизајн им овозможува на Ехо Точка 4 да ротира 360 степени, погодно за вас за да комуницирате со Точка во било насоки, и да се осигура подобро гледање и се огласува агол. 【Подобар Звук Искуство】Точка 4 стојат без било предмет попречување на сигналот, што може да се направи звукот погласни и појасни, што ќе ви овозможи да уживате во подобро музика искуство. 【Стабилна и Безбедна】Дното на силиконски влошки не го чувајте уредот на цврсто се поправи Ехо Точка 4 на маса, да се избегне лизгање во мазна површина.Одлично за дневни соби, спални соби и студија.

Декларирани својства

Најдобри предлози