.

.

Тоалет Четка Тоалет Сад Четка Бања Чистење Алатка за Носител со База Тоалет Четка Дома Почиста

Тоалет Четка Тоалет Сад Четка Бања Чистење Алатка за Носител со База Тоалет Четка Дома Почиста

Мислење на купувачите:

DEN 764.40
Износ
Залиха

тоа се меки & флексибилни, а сепак цврсти & густа, ова лесно се чисти тешко да се постигне места на вашиот тоалет сад.На уникатен дизајн на четка допира сите делови на тоалет, намалување на чистење на време.Помага да се стигне до најтешките делови, особено на рабовите, што ќе ви овозможи да се исчисти во тоалет длабоко и прецизно.Тоалет четка не е повреден во тоалет и се фати нечистотија, никогаш не носи надвор или промени својот облик, одржување совршен за чистење.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Четка Тип : Трајни Type Material : Aluminum Holder Завршна Површина : Other Type : Тоалет Четка Holders Cup Материјал : Други.

Декларирани својства

Најдобри предлози