.

.

Kisangel 2 Поставува Бебе Помине Clippers Електрични Помине Тример Ноктите Машина Помине Ножици Ноктот Clippers Ноктите Грижа Тример за Детето Деца Новороденчињата Прсти Нокт

Kisangel 2 Поставува Бебе Помине Clippers Електрични Помине Тример Ноктите Машина Помине Ножици Ноктот Clippers Ноктите Грижа Тример

Мислење на купувачите:

DEN 1507.20
Износ
Залиха

Опремен со чување, што помага да се спречи прашина и е лесен за складирање и носат со.Нашето бебе помине комплет ќе биде најдобар асистент за мајка ми.Редовно средување на вашиот babyâ€s нокти ќе ви помогне да се спречи вашето бебе од гребење на кожата и да се намали ризикот од гризе неговиот прст.Мали помине clippers се лесни и напор.Круг носната пинцети се безбедни за да спречите случајно повредата.Доаѓаат со 5 мали алатки на секој сет, која вклучувајќи 1 помине clipper, 1 нокти датотека, 1 помине режа, 1 пинцети, 1 складирање кутија.Се сече ноктите лесно и спречување на прстите од тоа да биде повреден.На елегантни машина главата дизајн спречува случајно повредата на бебето.

Декларирани својства

Најдобри предлози