.

.

uxcell 201 од не 'Рѓосувачки Челик О Прстен 40mm(1.57) Надворешниот Дијаметар од 5мм Дебелината Здрав Заварени Круг Прстени 2 парчиња

uxcell 201 од не 'Рѓосувачки Челик О Прстен 40mm(1.57) Надворешниот Дијаметар од 5мм Дебелината Здрав Заварени Круг Прстени 2 парчиња

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Надворешниот Кол : 40mm/1.57 nch; Дебелина : 5mm/0.2 инчи.Предности : Супериорна сила и ' рѓа отпор во однос на другите нерѓосувачки оценки.Материјал : 201 Нерѓосувачки челик материјал, нема рѓа во влажна средина.Отпорност на корозија : Комбинација на никел и хром, киселина-отпор, алкално-отпор, и корозија-отпор.Апликации : Заварени О Прстени се користи во hammocks, виси растенија, спојувалка за токи, чанти, украсни дизајни, продавница и фарма, занаети, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози