.

.

Славина за Вода Филтер, Филтри за Вода за Чешми Супер Адсорпција Ефект Зачувате Простор PP+ПВЦ Пластика се Прилагодува со Млазницата Тока за 1.3-2.1 cm Цилиндрични Тапа

Славина за Вода Филтер, Филтри за Вода за Чешми Супер Адсорпција Ефект Зачувате Простор PP+ПВЦ Пластика се Прилагодува со Млазницата

Мислење на купувачите:

DEN 278.16
Износ
Залиха

Супер адсорпција ефект, силна филтрација (како што се тешки метални јони, органски материи), се прочисти водата за пиење, отстранете чуден мирис, и го користат безбедно.Здрава пластични материјали, PP материјал и ПВЦ школка, може да се користат со доверба, на само неколку секунди за да ја завршите инсталацијата.Да зачувате простор, стигнале/свитлива тапа филтер, мали и простор за заштеда, многу погодно.Лесен за употреба, на 360 степени ротирачки гранка вода струја може да спреј со вода рамномерно, избегне јавните и зачувување на водата, и тоа е погодно за перење зеленчук и јадења.Прилагодливи дизајн, со млазницата тока, силна стабилност без паѓа надвор, погоден за цилиндрични славина (дијаметар : 1.3‑2.1 cm).Функција : 1. Здрава пластични материјали, PP материјал и ПВЦ школка, може да се користат со доверба, на само неколку секунди за да ја завршите инсталацијата.2. Да зачувате простор, стигнале/свитлива тапа филтер, мали и простор за заштеда, многу погодно.3. Лесен за употреба, на 360 степени ротирачки гранка вода струја може да спреј со вода рамномерно, избегне јавните и зачувување на водата, и тоа е погодно за перење зеленчук и јадења.4. Прилагодливи дизајн, со млазницата тока, силна стабилност без паѓа надвор, погоден за цилиндрични славина (дијаметар : 1.3‑2.1 cm)5. Супер адсорпција ефект, силна филтрација (како што се тешки метални јони, органски материи), се прочисти водата за пиење, отстранете чуден мирис, и го користат безбедно.Спецификација : Предмет Тип : Тапа Filter Material : PP+ПВЦ Plastic Weight : Прибл. 120g / 4.2 oz After се Протега на Должина : Околу. 11cm / 4.3 in Before се Протега на Должина : Околу. 7.5 cm / 3.0 in Pipe Дијаметар : Прибл. 2.5 cm / 1.0 in Color : Blue Specification : Погоден за 1.3-2.1 cm цилиндрични faucet Features : Млазницата тока дизајн Пакет Листата : 3 x Тапа Филтер 3 x Buckle Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Под нормални околности, на филтерот треба да биде заменет по 2 месеци да добијат поголема чиста вода, за повикување само.Можете да ги прилагодувате и да го замените според квалитетот на водата и потрошувачката на секое место, и тоа исто така зависи од свој живот навики.

Декларирани својства

Item Type:
Faucet Filter
Material:
PP+PVC Plastic
Weight:
Approx. 120g / 4.2oz
After Stretching Length:
Approx. 11cm / 4.3in
Before Stretching Length:
Approx. 7.5cm / 3.0in
Pipe Diameter:
Approx. 2.5cm / 1.0in
Color:
Blue
Specification:
Suitable for 1.3-2.1cm cylindrical faucet
Features:
Nozzle buckle design
Package List:
3 x Faucet Filter  :
3 x Buckle :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Under normal circumstances, the filter should be replaced after 2 months to obtain more pure water, for reference only. You can adjust and replace it according to the water quality and consumption of each place, and it also depends on your own living habits. :

Најдобри предлози