.

.

Ноктот Clippers за Ingrown Ноктите, Podiatrist Пети Ноктите Clippers за Дебели Ноктите Тешки Помине Clippers за Постарите Ingrown Ноктот Алатка со Стакло Нокти Датотека

Ноктот Clippers за Ingrown Ноктите, Podiatrist Пети Ноктите Clippers за Дебели Ноктите Тешки Помине Clippers за Постарите Ingrown

Мислење на купувачите:

DEN 143.76
Износ
Залиха

【Ноктот Clippers Поставите】 : Пети ноктите clippers се дизајнирани за ingrown и дебели ноктите специјално, која одржување на здрави нозе, без болка и ноктите габа.Оваа 2 професионални алатки содржи, ноктот trimmers, парична казна ронки стакло нокти датотека, тие се идеални за секој, и совршен за артритични или постари лица, спортисти. 【Остри Ноктот Clippers】 : Направени со ABS материјал кој е не се лизга & пониско, се користи Bionics рачка за утеха, цврст стисок и лесно сечење.Нашите ноктот clippers олесни на сите видови на луѓе. 【Ноктот Clippers За Дебели Ноктите】 : Педикир помине nipper се дизајнирани со 30мм широк отворање на вилицата и 25°криви сечилото дека се согласува да обликот на нашите нокти или ноктите.Криви на ножот се избегнува повреда при сечење на ноктите и ги ублажува болката предизвикана од ноктите проблеми. 【Кристал Нокти Датотека】 : парична казна ронки стакло нокти датотеки погоден за нокти, обликување на ноктите, ноктите чешлање, ноктите стил и ноктите полирање на природни нокти.Придонесува за добро здравје на вашите нокти преку спречување на разделување и кршење. 【Доживотна Гаранција Услуга】 : Ние секогаш стоиме зад нашите производи и услуги.Ако имате било производ проблеми, контактирајте со нас во секое време.ние и ветуваме на доживотна гаранција без грижи.

Декларирани својства

Најдобри предлози