.

.

uxcell Пластични Семејство Ѓубре Wastebasket Ѓубре Може да Ѓубре Торба Фиксна Клип Менгеме 6pcs Сина

uxcell Пластични Семејство Ѓубре Wastebasket Ѓубре Може да Ѓубре Торба Фиксна Клип Менгеме 6pcs Сина

Мислење на купувачите:

DEN 737.76
Износ
Залиха

Сосема нов, не се користи.Погоден за која било големина корпата за ѓубре, wastebasket, или ѓубре за отпадоци.Како нога дизајниран со неколку бразди и клип на кеси лесно додека не demage.Големина : 8.2 x 3.2 x 2.5 cm/3.2" x 1.3" x 1"(L*W*H).Изработени од пластичен материјал, лесно да се чисти и лесно да се користи.Клипот ѓубрето, кеса за ѓубре може да edge, не треба да се грижите за кеси за отпадоци се лизга во.Само клип ѓубрето, кеса за ѓубре може да edge, лесен за употреба.Достапни Бои : Жолта, Розова, Fuchsia, Виолетова, Blue Notes : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме овозможи на 1-2mm грешки во мерењето.

Декларирани својства

Најдобри предлози