.

.

ORYOUGO 100 Парчиња Шиење Еластична Бенд Кабелот со Прилагодливи Тока Еластичен Маска Earloop Lanyard Earmuff Јаже DIY Маска за Правење на Резерви

ORYOUGO 100 Парчиња Шиење Еластична Бенд Кабелот со Прилагодливи Тока Еластичен Маска Earloop Lanyard Earmuff Јаже DIY Маска за Правење

Мислење на купувачите:

DEN 235.20
Износ
Залиха

Направени од високо еластична полиестер влакна, кои имаат добра еластичност им овозможи да ја вратите оригиналната должина без деформација.Ефикасно намалување на болка и притисок на носењето на маска во уво, за долго време.Го носат во повеќето удобно држава.Лесно слајд во текот на earlcord со мека прилагодливи buckel која има маска безбедно на носителите.Еластична тока бенд користи за earmuff, earflap, и респираторните устата-muffle маска.Стилот на пластични тока ќе бидат испратени по случаен избор.Се состои од 100 компјутери/50 пара маска earloop канапи, 10 х 0.5 cm / 4 x 0.2 во.Широко за DIY маски одлуки, занает проектот резерви.На quantites е пребројување на гласовите од машина, не прирачник за пребројување на гласовите.Постојат некои грешки во quantites.Можеби доби недостаток, а не еднаков износ од 100 парчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози