.

.

КООРДИНАТОР Тоалет Полица Вшмукување Чаша Тоалет Тоалет се Мијат Табела Ѕид Виси Кујна Бања Складирање Слободен Удар

КООРДИНАТОР Тоалет Полица Вшмукување Чаша Тоалет Тоалет се Мијат Табела Ѕид Виси Кујна Бања Складирање Слободен Удар

Мислење на купувачите:

DEN 897.60
Износ
Залиха

Водоотпорен и влага-доказ : исцедете шупливи, водоотпорен и влага-доказ дизајн, не се плаши од влажни туш средина.Удар-слободно : силна и не-означување паста, удар-слободен паста е цврста, силна товарот, товарот 50 кг не падне, остатокот увери.Прилагодливи слој висина : растојанието може да се прилагоди слободно, и на големи шише на производи за нега на кожата е сигурна и безбедна.Проширување и издолжување : складирање одбор се проширува и издолжени да се исполнат големина на барањата на различни предмети.Инсталација ѕид барања : ве Молиме изберете соодветен стан тврда површина за монтажа, не се погодни за малтер ѕидовите, насликани на ѕидовите, цемент ѕидови, позадина ѕидови, итн.Материјал : Space aluminum Style : светло luxury Installation метод : вшмукување wall Storage сцена : кујна складирање, бања складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози