.

.

LASLULU Женска Тренингот Работи Шорцеви Двоен Слој Јога Спортски Шорцеви Еластичен Појас Спортски Панталони со Џебови

LASLULU Женска Тренингот Работи Шорцеви Двоен Слој Јога Спортски Шорцеви Еластичен Појас Спортски Панталони со Џебови

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

95% Полиестер, 5% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење. [ДИЗАЈН] - Јога спортски шорцеви за жени користејќи лажни две парчиња лесни двојно слоеви дизајниран,не грижете се за изложеност за време на спортот.Внатрешниот слој обезбеди еластична поддршка и заштитни покриеност.Надворешниот слој страна сплит дизајн понуда breathability и поширок опсег на движење.Сплит дизајн исто така прави да се уникатна и привлечна. [КАРАКТЕРИСТИКИ] - Спортски стил,Двоен слој тело,Висок половината,полна боја,Брзо-Сува,Широк еластична корселе,од Страна на скриени џеб. [ПОВОД] - Жените тренингот работи панталони со џебови,нека ви се движи слободно и удобно како да го извршите, скок, пресврт и да се наведнуваат.Одлично оди до шорцеви за јога, трчање, велосипедизам, џогирање, голф, велосипед, тренингот,релаксирачки или секојдневна женска секојдневен шорцеви. [НАТПРЕВАР] - Фустан ги надолу со основните tee или се облекуваат за нив со collared блуза.Ве молиме внесете LASLULU продавницата за да ја најдете појавување дел-спортски градник, јога резервоарот врвот, activewear итн. [LASLULU УСЛУГА] - Пред да нарачате, ве молиме внимателно да ги прочитате на Големината на Табелата што се предвидени во слики.Секоја од вашите нарачки е најголем поттик за нашата продавница, Ние искрено се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби и очекувања.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози